Obraz na szkle

Szukając stylowego dodatku do Twojego domu warto jest zwrócić uwagę na obrazy na szkle. Stanowią one gustowny dodatek, który potrafi nadać pomieszczeniu wyjątkowy charakter. W ostatnich latach są one coraz częściej wybierane przy aranżacji wnętrz, w tym także przez profesjonalnych projektantów. Obrazy na szkle dzięki wrażeniu głębi i żywości kolorów zwracają uwagę i doskonale się komponują nawet w najbardziej reprezentatywnych pomieszczeniach.


Wybór obrazu na szkle dla Twojego wnętrza.

Wybierając obraz na szkle do danego pomieszczenia w Homeprint.pl znajdzsiesz tysiące wzorów, które dla łatwiejszego szukania zostały posegregowane ze względu na przeznaczenie, tematykę ogólną oraz wybrane słowa kluczowe. Szczególną popularnością cieszą się pejzaże dużych miast oraz widoki dzikiej natury. Ponadto masz możliwość dostarczenia nam swojego zdjęcia, które specjalnie dla Ciebie zostanie nadrukowane na szkle.

Obraz nas szkle - praktyczny i funkcjonalny.

Poza wyglądem obrazy drukowane na szkle odznaczają się praktycznością. Prostota w czyszczeniu oraz odporność na wilgoć sprawia, że idealnie nadają się one do pomieszczeń o przeznaczeniu typowo użytkowym, jak łazienka czy kuchnia. Obrazy na szkle Homeprint.pl charakteryzują się żywymi i nasyconymi kolorami, które są odporne na wybielanie. Dzięki zastosowaniu szkła akrylowego oferowane obrazy są lekkie i doskonale nadają się do powieszenia nawet na cienkich ścianach bez ryzyka ich odkształcenia. Nie wymagają również specjalnego mocowania i w prosty sposób można je przenosić w inne miejsca.

Czytaj więcej
225 dostępnych obrazów