Obraz na płótnie canvas

Zdarza się, że przyglądając się ścianą mamy wrażenie, że coś na nich brakuje. W takich przypadkach idealnym rozwiązaniem jest obraz na płótnie canvas. Ten idealny dodatek do salonu, sypialni, kuchni czy łazienki daje nam bardzo duże możliwości aranżacji naszego wnętrza. Pozwala na urządzenie pomieszczenia z gustem i smakiem.


Wybór obrazu na płótnie.

Przymierzając się do kupna obrazu warto dokładnie, jaki wzór wpasuje się do wnętrza, które będziemy urządzać. Tak do kuchni bedą pasować obrazy na płótnie przedstawiające kulinaria, tak do salonu bardziej odpowiednie będą pejzaże Manhattanu czy górskie widoki. Wiele osób stara się nadać za pomocą obrazów indywidualne rysy wnętrzu. W związku z tym decydują się na obrazy na płótnie związany z ich zainteresowaniami i hobby. Do nowoczesnych wnętrz są wybierane często obrazy przedstawiające wzory geometryczne lub abstrakcje.

Stwórz własny obraz na płótnie z Homeprint.pl

W sklepie Homeprint.pl istnieje także możliwość umieszczenie własnego zdjęcia na płótnie canvas. W prosty sposób możesz uwiecznić najpiękniejsze wspomnienia z wakacji czy ważnych uroczystości w życiu Twoim lub Twoich bliskich. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz i prześlesz zdjęcie, które będziesz chciał mieć umieścić na płótnie Canvas.

Obrazy na płótnie dostępne w Homeprint.pl cechuje wysoka jakość wykonania. Zbudowane są na solidnej sosnowej ramie, natomiast elastyczne płótno canvas posiada starannie zadrukowaną powierzchnię, która charakteryzuje się żywymi kolorami oraz ciekawą fakturą.

Czytaj więcej
50 dostępnych obrazów